Oferta pracy

Programista PLC - Branża Procesowa

HRK S.A.O firmie

  • Łódż

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w realizacji projektów w przemyśle procesowym (m.in. dla branży spożywczej, chemicznej i farmaceutycznej), w związku z dalszym rozwojem działalnosci, poszukujemy osób na stanowisko:

Programista PLC - branża procesowa

Zadania:

  • Programowanie sterowników PLC (Siemens).
  • Wdrażanie systemów automatyki na rzeczywistych obiektach w Polsce i za granicą.
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach z branży automatyki procesowej.
  • Programowanie robotów i serwonapędów.

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie w pracy przy programowaniu sterownikowych systemów automatyki.
  • Znajomość branży procesowej.
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu automatyka/robotyka lub pokrewnym,
  • Biegłość w programowaniu systemów SIMATIC: serii 300/400/1500.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Gotowość do podróży służbowych - ok 30% czasu pracy poza biurem (70% w systemie home office).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Kursy i szkolenia w zakresie innowacyjnych rozwiązań technicznych stosowanych w przemyśle- również międzynarodowe.
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych i zaawansowanych technologii.
  • Atrakcyjne benefity (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języków a także szkoleń i kursów, spotkania integracyjne).
  • Zgrany i doświadczony zespół.

Ogłoszenie archiwalne