Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PLC

Saicon Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • programowanie sterowników PLC, systemów HMI/SCADA

  • uczestnictwo w procesie uruchomienia linii produkcyjnych i maszyn

  • ustalanie z klientami parametrów technicznych

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość oraz doświadczenie w programowaniu sterowników PLC i paneli operatorskich – Siemens lub Allen Bradley

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na utrzymywanie kontaktów z klientami oraz czytanie dokumentacji technicznej

  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem maszyn i dyrektywą maszynową 2006/42/WE

  • doświadczenie w procesie uruchomienia oraz walidacji maszyn

  • zaangażowanie i odpowiedzialność w pracy

  • gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • znajomość standardów automotive

To oferujemy

  • pracę przy projektach dla renomowanych i międzynarodowych koncernów

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii z dziedziny automatyki przemysłowej

  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy oraz szkolenia w zakresie automatyki

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • przyjazną atmosferę pracy

  • dopłaty do kart Multisport

  • ubezpieczenia grupowe

  • dogodny dojazd - blisko zjazdu z obwodnicy na Straszyn

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Saicon Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która dostarcza profesjonalne systemy sterowania automatycznego dla klientów na całym świecie. Nasi utalentowani i doświadczeni inżynierowie podchodzą do realizacji projektów z entuzjazmem i w pełni zaangażowani, gdyż automatyka przemysłowa to pasja każdego z nas – SAICON Automation that excites! Nie ma dla nas projektów niemożliwych do zrealizowania.

Jeśli tak jak my śledzisz trendy, inspirujesz się postępem techniki, podążasz za wyzwaniami, jakie stawia przed branżą przemysł 4.0, działasz elastycznie i efektywnie, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia:

  • pasja i radość z możliwości tworzenia rozwiązań przekraczających oczekiwany poziom

  • dbamy o jakość i siłę relacji z klientami, dla których szukamy usprawnień i rozwoju ich biznesu

  • wyzwalamy kreatywność i promujemy partnerskie relacje pomiędzy pracownikami

  • tworzymy otwarte i przyjazne środowisko pracy na gruncie takich wartości jak wspólnotowość, wzajemna zależność pomiędzy członkami zespołu, szacunek i zaufanie

  • lubimy swoją pracę

Miejsce pracy

Miejsce pracy na ul. Starogardzkiej 17 w Straszynie (okolice Gdańska).