Oferta pracy

Programista PLC

PROPOINT SP. Z O.O. SP. K.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników PLC;

  • Testowanie i implementacja oprogramowania;

  • Branie udziału we wdrożeniach u klientów;

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej w oparciu o standardy koncernów przemysłu samochodowego;

  • Realizacja ambitnych projektów dla największych graczy na rynku.

Nasze wymagania

  • Podstawowa umiejętność programowania sterowników PLC;

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek – Automatyka i Robotyka);

  • Wysoka gotowość do pracy w delegacji – warunek konieczny;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem kandydata;

  • Solidność i odpowiedzialność;

  • Umiejętność szybkiego uczenia się;

  • Czynne Prawo Jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Ciekawą, rozwijającą pracę w projektach dla największych graczy w branży motoryzacyjnej (m.in. w Niemczech, USA, Wietnamie, Chinach, Meksyku, RPA);

  • Warunki finansowe adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • Transport i dogodne warunki zakwaterowania podczas projektów;

  • Specjalistyczne szkolenia, dostęp do laboratorium szkoleniowego wyposażonego w roboty przemysłowe ABB i KUKA;

  • Dostęp do najnowszych technologii stosowanych w przemyśle;

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny i wiele innych);

  • Miłą atmosferę pracy w młodym, nastawionym na współpracę zespole;

  • Ciągły rozwój zawodowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

PROPOINT SP. Z O.O. SP. K.

Od 2008 roku działamy w branży automatyki przemysłowej, świadcząc usługi związane z projektowaniem systemów sterowania, uruchamianiem obiektów przemysłowych, produkcją szaf sterowniczych oraz budowaniem zautomatyzowanych linii produkcyjnych.

Odwiedź nas na www.propoint.pl

Przewiń do profilu firmy