Logo Pracuj.pl

Programista PLC

Leadec Sp. z o. o.O firmie

  • Głogów
    Głogów, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • budowa i modernizacja maszyn dla przemysłu automotive

Nasze wymagania

  • znajomość programowania PLC / HMI – SIMENS
  • znajomość systemów napędowych SIEMENS - konfiguracja i uruchomienie
  • znajomość podstaw elektrotechniki
  • prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • znajomość programowania robotów przemysłowych ( KUKA, Fanuc)
  • znajomość systemów wizyjnych ( Cognex)
  • znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę z nowoczesnymi narzędziami/technologiami
  • możliwość uczestniczenia w specjalistycznych szkoleniach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników
  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od doświadczenia zawodowego
  • nagrodę absencyjną w wysokości 360 zł brutto miesięcznie
  • premię roczną uzależnioną od wyników
  • pakiet medyczny za 1 zł + refundacja wizyt do 500 zł kwartalnie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Więcej informacji o Leadec można znaleźć na stronie https://poland.leadec-services.com/.

Kontakt

Zespół Rekrutacji Leadec

ul. Fabryczna 6

59-100 Polkowice

Miejsce pracy:

  • Polkowice

Leadec Sp. z o. o.

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie usług technicznych. Od ponad 60 lat wspieramy fabryki w zakresie: projektowania, automatyzacji, instalacji i uruchamiania. Około 20.000 pracowników na całym świecie wspiera procesy naszych klientów innowacyjnymi rozwiązaniami, dużym zaangażowaniem i wiedzą. Unikalne połączenie niestandardowych usług i wysoko wykwalifikowanych zespołów sprawia, że jesteśmy preferowanym partnerem w branży produkcyjnej.

Programista PLC, Głogów