Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PLC/HMI/SCADA

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 05.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja Rekrutacyjna MENTOR HRM posiada certyfikat agencji zatrudnienia
    wydany przez Marszałka Województwa Podkarpackiego pod numerem 18106.

    Nasz Klient to Firma będąca członkiem Grupy, która jest trzecią co do wielkości na świecie firmą świadczą usługi dla branż Automotive w zakresie wykonywania linii do produkcji samochodów i branż pokrewnych.
    Posiada spółki niemal w każdym kraju na świecie, w którym zlokalizowane są fabryki motoryzacyjne.

    W związku z rozwojem naszego Kluczowego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rzeszów
    Nr ref.: P/6/2019

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Przygotowywanie oprogramowania dla sterowników PLC
    • Udział w uruchomieniu urządzeń i instalacji w kraju i za granicą
    • Programowa optymalizacja procesów technologicznych
    • Przygotowanie dokumentacji DTR i pozostałej dokumentacji technicznej
    • Udział w spotkaniach projektowych i konsultacjach technicznych

    OCZEKIWANIA OD KANDYDATÓW:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, mechatronika, informatyka, robotyka, elektrotechnika)
    • Znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny
    • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej w branży Automotive)
    • Znajomość sterowników PLC i HMI
    • Znajomość standardów i protokołów sieci przemysłowych (np. profinet, ethernet)
    • Znajomość standardów i rozwiązań dotyczących techniki napędowej (np. falowniki, servonapędy)
    • Czytanie dokumentacji technicznej, elektrycznej i mechanicznej
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zaangażowanie i kreatywność
    • Prawo jazdy kat. B

    NASZ KLIENT OFERUJE:

    • Rozwojową i ciekawą pracę w światowej firmie świadczącej usługi dla branży Automotive
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i roczne
    • Możliwość odbycia stażu za granicą
    • Pracę wśród doświadczonych specjalistów
    • Udział w profesjonalnych szkoleniach branżowych
    • Międzynarodową atmosferę i doskonałe narzędzia pracy

    Aplikacje (CV +list motywacyjny) prosimy przesyłać wraz z numerem referencyjnym za pomocą przycisku „aplikuj".

    Kandydatów prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Gwarantujemy poufność otrzymanych zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo
    do kontaktu z wybranymi kandydatami

    MENTOR HRM z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Geodetów 1 jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesyłanych dokumentach będą przetwarzane w celu prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści jego danych osobowych, ich poprawiania, uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.