Oferta pracy

Programista PLC

Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp.k.

Kościuszki 112

Katowice

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie oprogramowania dla sterowników zgodnie ze standardami oraz wytycznymi kontrahentów,
  • analiza schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,
  • testowanie oprogramowania,
  • dobieranie rozwiązań technicznych,
  • tworzenie oraz modyfikowanie dokumentacji technicznej,
  • nadzór nad podwykonawcami – przegląd projektów wykonawczych, schematów elektrycznych, algorytmów sterowania, ekranów SCADA,
  • uruchomienie systemów u klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki związane z automatyką, robotyką,
  • mile widziane min. 2 letnie doświadczenie w oprogramowaniu sterowników PLC,
  • umiejętność programowania sterowników PLC firmy Siemens, lub Rockwell Automation,
  • umiejętność programowania platformy i systemów Wonderware.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się Grupie,
  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia odpowiednio do posiadanych kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne dla pracownika i jego rodziny, karta MultiSport,
  • możliwość rozwoju i budowania kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie online i dołączenie do CV klauzuli:

„Na podstawie art. 6 ust 1 litera a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej przez Introl Automatyka Sp. z o.o.sp.k. (40-519 Katowice, ul. Kościuszki 112) rekrutacji na stanowisko Programista PLC oraz na potrzeby wszystkich prowadzonych w przyszłości rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy