Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PLC

R11 AUTOMATION sp. z o.o.

  • Porcelanowa 23, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Porcelanowa 23

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • programowanie sterowników PLC (Siemens, Allen Bradley, Beckhoff),

  • tworzenie wizualizacji na potrzeby linii,

  • uruchamianie linii przemysłowych u klienta (wyjazdy służbowe),

  • wsparcie utrzymania ruchu po uruchomieniu.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (Automatyka, Elektrotechnika, Mechatronika lub Elektronika),

  • umiejętności czytania schematów elektrycznych,

  • umiejętność programowania sterowników PLC,

  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych (około 70% czasu pracy),

  • zaangażowania,

  • pozytywnego nastawienia.

To oferujemy

  • atrakcyjne oraz stabilne warunki zatrudnienia (zarówno na umowie o pracę, jak i kontrakcie B2B),

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • komputer niezbędny do wykonywania powierzonych zadań,

  • udział w projektach na terenie całego świata,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • możliwość realnego udziału w rozwoju firmy.

O nas

R11 Automation to spółka, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży Automotive. Wykonujemy projekty zarówno z zakresu instalacji elektrycznych i mechanicznych, jak i również programowania sterowników PLC oraz robotów przemysłowych. Obecnie poszukujemy programistów PLC, którzy są zainteresowani pracą w dynamicznie rozwijającej się branży oraz rozwijaniem swoich umiejętności z zakresu programowania sterowników PLC.