Logo Pracuj.pl

Programista PLC

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.O firmie

4 000–12 400
brutto / mies.
  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.

Ścigały 10

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie oprogramowania dla sterowników PLC zgodnie ze standardami oraz wytycznymi kontrahentów,
  • przygotowanie aplikacji HMI / SCADA,
  • testowanie oprogramowania,
  • uruchomienie systemów u klienta (wyjazdy na terenie całego świata – zależnie od projektu, głównie Unia Europejska; częstotliwość i czas trwania uzależniony od destynacji),
  • dobieranie rozwiązań technicznych,
  • tworzenie oraz modyfikowanie dokumentacji technicznej,
  • współpraca z kierownikiem projektu oraz kontrahentami zagranicznymi,
  • analiza schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: Automatyka i Robotyka, Mechatronika, pokrewne,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom co najmniej średniozaawansowany) umożliwiająca pracę za granicą, czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (od 50-70% czasu pracy w delegacji w skali roku),
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy zespołowej,
  • motywacja do ciągłego rozwoju, chęć i umiejętność szybkiego uczenia się.

Mile widziane

  • umiejętność czytania / tworzenia dokumentacji elektrycznych (ePlan, inne),
  • znajomość standardów Automotive (Integra 5/6, L7, V8, VASS 5/6, GM, OV, AUT2019, inne),
  • znajomość sieci przemysłowych (ProfiNet, Profibus, DeviceNet, inne),
  • doświadczenie w programowaniu sterowników PLC (Siemens, Beckhoff, Allen Bradley, inne) I/LUB doświadczenie w programowaniu systemów i wizualizacji HMI/Scada (WinCC, InTouch, Zenon, inne).

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (większość naszych pracowników jest zatrudniana na czas nieokreślony – zaraz po umowie na okres próbny),
  • wynagrodzenie rosnące adekwatnie do umiejętności,
  • elastyczny czas pracy w biurze,
  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną oraz inne benefity pracownicze,
  • dużą dozę samodzielności, aktywny udział w realizacji projektów,
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji (wewnętrzny program rozwojowy)
  • udział w ciekawych projektach na całym świecie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników

Praca w QT Swiss Engineering to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak Audi, BMW, Tesla, Volkswagen, Lexus, Mercedes, Jaguar oraz wielu innych.

Obecnie zatrudniamy już ponad 700 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

Programista PLC, Ścigały 10, Katowice