Oferta pracy

Programista PLC

Rolling-Robotics Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • Programowanie sterowników przemysłowych SIEMENS, ALLEN BRADLEY, PHOENIX CONTACT
  • Udział w procesie programowania zautomatyzowanych linii produkcyjnych (Standardy VW, AUDI, BMW, Mercedes, Jaguar)
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym
  • Tworzenie dokumentacji technicznej stanowisk zautomatyzowanych
  • Prowadzenie szkoleń dla operatorów
  • Realizacja powierzonych prac u klienta (w kraju lub za granicą)

Wymagania:

  • Absolwenci kierunków związanych z automatyką, robotyką, programowaniem a także ludzi z pasją w tych dziedzinach
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC (znajomość SIEMENS STEP 7, SIEMENS WINCC, TIA PORTAL będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (preferowany) w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kategoria B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć rozwoju i umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • Uczciwe warunki wynagrodzenia zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia się
  • Interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania doświadczenia
  • Szkolenia techniczne i kursy językowe
  • Pracę wśród ludzi z pasją i ogromnym doświadczeniem
  • Miłą atmosferę i przejrzyste reguły
  • Elastyczny czas pracy, możliwa współpraca B2B

Interesuje Cię branża automotive? Chcesz widzieć efekty swojej pracy w jeżdżących po europejskich drogach samochodach? Zgłoś swoją kandydaturę! Prześlij swoje CV!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rolling-Robotics Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Sosnowcu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Rolling-Robotics Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Daleka 7/8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy