Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista PLC

DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • programowanie sterowników oraz paneli operatorskich firmy Siemens,

  • tworzenie dokumentacji projektowej FDS, SDS,

  • uruchamianie oraz testowanie systemów automatyki w naszym Test Center w Mielcu oraz u klientów na całym świecie,

  • ścisła współpraca z działem projektowym,

  • raportowanie do kierownika projektu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • bardzo dobra znajomość środowiska Siemens TIA Portal,

  • praktyczna znajomość programowania sterowników oraz paneli operatorskich Siemens,

  • podstawowa znajomość podzespołów elektrycznych oraz pneumatycznych,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowanie, samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w ciekawych projektach dla międzynarodowych kontrahentów w Polsce i za granicą,

  • satysfakcjonujące warunki finansowe proporcjonalne do posiadanego/zdobywanego doświadczenia i umiejętności,

  • pracę wśród doświadczonych specjalistów,

  • przyjazne środowisko pracy, ponieważ tworzymy zgrany Zespół,

  • dofinansowanie do karty Multi Sport,

  • program opieki medycznej,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • imprezy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • pikniki rodzinne