Ta oferta pracy jest nieaktualna od 503 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PLC (maszyny i urządzenia produkcyjne)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Programista PLC (maszyny i urządzenia przemysłowe)
    miejsce pracy: Warszawa
    nr ref.: PPC/2017/MF

    Dla Naszego Klienta z branży technicznej działającego w zakresie maszyn produkcyjnych poszukujemy Kandydatów na w/w stanowisko.

    Zakres obowiązków:

    • Samodzielne tworzenie aplikacji i standardów dla sterowników w zakresie maszyn i urządzeń przemysłowych;
    • Dobieranie rozwiązań technicznych w obszarze programowania;
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej;
    • Aktywny udział w projektach realizowanych na terenie UE w zakresie programowania sterowników PLC;
    • uruchamianie nowych linii produkcyjnych;
    • Samodzielne opracowywanie i wdrażanie oprogramowania systemów sterowania zgodnego ze specyfikacją Firmy;

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
    • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC (Siemens Simatic i/lub Allen Bradley Logix)
    • Umiejętności czytania i tworzenia dokumentacji technicznej i projektowej
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
    • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej;
    • Dyspozycyjność, operatywność, samodzielność, komunikatywność oraz wysoka motywacja do pracy;
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (możliwość pracy w delegacji do 250 dni/rok);
    Oferta Firmy:
    • Możliwość zatrudnienia „od zaraz”
    • Udział w projektach produkcyjnych w międzynarodowym środowisku;
    • Atrakcyjne warunki pracy,
    • Elastyczny czas pracy oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (zależnie od preferencji);
    • Stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę;
    • Ciekawe podróże służbowe;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji;
    • Prywatną opiekę medyczną.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".