Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PLC

ROFA Polska Sp. z o. o.

  • Litewska 8, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Litewska 8

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie oprogramowania dla sterowników PLC oraz HMI/SCADA

  • uruchamianie linii transportowych, produkcyjnych, AGV itp. dla przemysłu samochodowego, oponiarskiego i innych opartych o sterowniki PLC

  • udział w kompleksowym projektowaniu systemów automatyki i sterowania

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • praca w zespole projektowym

Nasze wymagania

  • wyższe techniczne w tym kierunki: automatyka, robotyka, informatyka lub pokrewne

  • znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny

  • doświadczenie w programowaniu i uruchamianiu sterowników PLC głównie Siemens oraz Allen Bradley

  • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej, pneumatyki i mechaniki

  • znajomość przemysłowych sieci komunikacyjnych

  • znajomość techniki napędowej SEW/Siemens/Lenze

  • znajomość standardów softwarowych Audi/VW/BMW/Tesla/Michelin itp. będzie atutem

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą i rozwojową pracę w światowej firmie świadczącej usługi dla branży Automotive

  • umowa o pracę lub umowa zlecenie dla studentów

  • atrakcyjne wynagrodzenie stosowanie do posiadanych kompetencji

  • dobrą atmosferę i profesjonalne narzędzia pracy

  • pracę w godzinach 7:00-15:00 lub 8:00-16:00 (lub inne do uzgodnienia)

  • zespół doświadczonych specjalistów i ekspertów w branży

  • możliwość odbycia stażu za granicą

  • udział w szkoleniach branżowych

W związku z aktualnie realizowanymi kontraktami dla światowych liderów motoryzacji zapraszamy programistów z doświadczeniem zawodowym oraz studentów lub absolwentów wchodzących w rynek pracy do udziału w rekrutacji na stanowisko:

CV prosimy wraz z numerem referencyjnym za pomocą przycisku aplikowania

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Firma ROFA Polska Sp. z o.o. jest członkiem Grupy ROFA, która to jest jedną z największych spółek świadczących usługi dla branży Automotive w zakresie wykonywania linii do produkcji samochodów i w branżach pokrewnych. Zasięg ROFA-Group jest globalny, stąd też ROFA posiada spółki niemal w każdym kraju na całym świecie, w którym to zlokalizowane są fabryki motoryzacyjne. ROFA posiada również własne zakłady produkcyjne, m.in. w DE, HU i CN. ROFA Polska Sp. z o.o. zajmuje się realizacją projektów kompleksowych dla tzw. Klientów Własnych, również o zasięgu globalnym, lub wykonywaniem części projektów na zlecenie ROFA AG. Jako generalny wykonawca, zarządzamy nawet najbardziej złożonymi projektami – zarówno w UE, jak i poza nią oraz współpracujemy z globalnymi firmami należącymi Grupy ROFA i szeregiem firm partnerskich. Od planowania, przez produkcję, aż po uruchomienie we wszystkich aspektach mechanicznych i odpowiedniej technologii sterowania.

Nasz zespół wysoko wykwalifikowanej i doświadczonej kadry inżynierskiej realizuje prace inżynieryjne w ramach globalnych projektów przeprowadzanych w ramach Grupy ROFA. Nasz potencjał rozwijamy szczególnie w dziedzinie konstrukcji stalowych, urządzeń mechanicznych, techniki sterowania i zarządzania projektami. Stosujemy przy tym szeroki wachlarz produktów wykorzystywanych w wewnątrzzakładowym transporcie w wielu branżach. Realizujemy projekty kompleksowo począwszy od opracowania oferty, poprzez produkcję, montaż mechaniczny i elektryczny, aż do momentu uruchomienia.

Nasza wiedza i duch innowacji są tutaj nie bez znaczenia: projektujemy rozwiązania, które spełniają potrzeby naszych klientów i stale pracujemy nad optymalizacją naszych produktów. Ważnym narzędziem są stosowane przez nas symulacje. Korzystając z najnowocześniejszego oprogramowania, symulujemy pracę instalacji ze wszystkimi jej elementami, zanim zostanie ona rzeczywiście uruchomiona. Pozwala nam to na rozpoznanie potrzeby optymalizacji na wczesnym etapie i odpowiednie reagowanie.

Przewiń do profilu firmy