Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PLC

Lödige Poland Sp. z o.o.

  • Browarowa 21, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Browarowa 21

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie oprogramowania sterowników PLC i HMI w oparciu o nasze standardy.

  • Uruchomienie i testowanie systemów logistyki na obiekcie u klienta w oparciu o plan testów.

  • Tworzenie i ulepszanie naszych standardów oprogramowania.

  • Tworzenie dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • Umiejętność programowania sterowników przemysłowych PLC firmy SIEMENS (TIA Portal).

  • Praktyczna umiejętność programowania paneli operatorskich HMI.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Gotowość do wyjazdów projektowych za granicę.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę przy projektach wykonywanych na całym świecie (Hong Kong, Singapur, Nowy York, Sydney, Amsterdam, Londyn, Austin).

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży airport logistics i carpark solutions.

  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanego doświadczenia.

  • Wdrożenie w standardy programowania jak i ciekawe szkolenia.

  • Możliwości rozwoju zawodowego nastawionego na długoletnią współpracę.

  • Realizujemy autorskie projekty we własnych standardach bazujących na wieloletnim doświadczeniu w branży.

Informacje o ofercie pracy

Szukamy osoby, która będzie tworzyła oprogramowanie dla sterowników przemysłowych PLC i HMI dla systemów transportu i logistyki. Osoby, która wdroży oraz przetestuje dostarczone rozwiązania, zgodnie z przygotowaną dokumentacją techniczną dbając o zadowolenie klienta. Oferujemy pracę w doświadczonym zespole przy kompleksowych systemach z branży logistyki aircargo, carpark solutions i automotive.

Lokalizacja biura: Lödige Poland, Tychy ul. Browarowa 21 ( IT Loft Park )

Szukamy kandydatów z min. 3 letnim doświadczeniem. Jesteśmy otwarci na specjalistów z każdej części Polski i pomagamy w procesie relokacji.

Jak aplikować:

Aplikacje prosimy kierować poprzez przycisk Aplikuj.