Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PLC

AMSORT Sp. z o.o.

Batalionów Chłopskich 112

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

  • Linux

  • HTML

  • JS

  • C++

  • Qt

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników PLC, szczególnie Siemens S7

  • Czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi w języku polskim i angielskim

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień komunikacji w sieciach TCP/IP (w tym przemysłowych)

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość baz danych SQL

  • Znajomość zagadnień przemysłowych, urządzeń HMI

  • Znajomość sytemu Linux

  • Znajomość HTML, JS, technologii websocket/webservice

  • Znajomość C++ / Qt

  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji, zwłaszcza GIT

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stanowisko w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

AMSORT Sp. z o.o. istnieje na rynku od 25 lat.

Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu systemów transportu wewnątrzzakładowego z elementami robotyki, dla przemysłu lekkiego i logistyki, na terenie Polski, Europy, Rosji i Australii.

Firma zrealizowała szereg ambitnych projektów dla największych firm produkcyjnych i logistycznych Polski i świata.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko.

Przewiń do profilu firmy