Oferta pracy

Programista PLC

ELEMONT SP. Z O.O.O firmie

  • Kwiatkowskiego 4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ELEMONT SP. Z O.O.

Kwiatkowskiego 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • programowanie sterowników PLC i urządzeń HMI;

  • obiektowe uruchamianie sterowników PLC i systemów wizualizacji;

  • tworzenie koncepcji systemów sterowania;

  • analiza i opracowywanie algorytmów sterowania urządzeniami;

  • projektowanie systemów sterowania AKPiA.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku automatyka i robotyka, energetyka, elektryka, mechanika;

  • znajomość środowiska programistycznego: sterowników PLC (np. Allan Bradley, SIEMENS), systemów DCS (np. PCS7,DeltaV), HMI, SCADA (WinCC, Wonderware);

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną;

  • znajomość układów sterowania;

  • znajomość podstaw budowy układów pomiarowych;

  • dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • zaangażowanie w wykonywane zadania;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania EPLAN, Engineering Base;

  • praktyczna znajomość języka angielskiego;

  • znajomość procesów technologicznych;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • uprawnienia SEP do 1kV.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwie;

  • umowę o pracę lub współpracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość awansu w strukturze firmy;

  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w różnych formach szkoleń;

  • atrakcyjny system premiowania;

  • prywatna opieka medyczna.

W Elemont zajmujemy się kompleksową realizacją projektów budowlanych w zakresie: instalacji elektrycznych, systemów teletechnicznych, AKPiA oraz zadań wielobranżowych. Przez 30 lat funkcjonowania na rynku staliśmy się jedną z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych i rozpoznawalnych firm budowlanych a nasze zaangażowanie w największe projekty inwestycyjne w energetyce i przemyśle plasuje nas na pozycji lidera na rynku Polskim.

Więcej informacji na stronie: www.elemont.pl

Przewiń do profilu firmy