Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PLC

RIGHT INFORMATION sp. z o.o.

Mikołaja Kopernika 18

Śródmieście

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Witaj!

Obecnie budujemy zespół inżynierów oprogramowania PLC, który będzie tworzył reużywalne komponenty i biblioteki dla naszego klienta ze Szwajcarii — lidera na rynku urządzeń i systemów sterylnych. Praca z nami daje unikalną szansę innego spojrzenia na programowanie PLC, stosując podejście i rozwiązania wykorzystywane w językach wysokiego poziomu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu kontrolerów PLC (Beckhoff, Siemens);

  • Wiedza na temat OOP (Object Oriented Programming, Beckhoff, Codesys);

  • Doświadczenie w projektach automatyki (dla dowolnych aplikacji np. napędy, robotyka itp.), idealnie 2 lata;

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w metodyce Agile/Scrum;

  • Doświadczenie z narzędziami do zarządzania projektami takimi jak Jira i Redmine;

  • Znajomość koncepcji DevOps;

  • Doświadczenie w programowaniu w .NET lub JAVA będzie mile widziane;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie;

  • Komunikatywność, chęć do nauki;

  • Duże poczucie humoru 😉.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie UoP lub B2B - Twój wybór!

  • Pracę stacjonarną lub hybrydową w biurze w dobrej lokalizacji, w pięknym parku we Wrocławiu;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności;

  • Miłą atmosferę, przyjazne otoczenie;

  • Realny i duży wpływ na realizowane projekty;

  • Elastyczność, zaufanie, samodzielność;

  • Multisport i Medicover w wersji premium.

O nas

Right Information to firma informatyczna tworząca oprogramowania w różnych technologiach dla Klientów z całego świata. Kładziemy olbrzymi nacisk na jakość pracy, kodu i samego oprogramowania. Codziennie nie tylko piszemy aplikacje, ale rozwiązujemy też matematyczne i biznesowe problemy naszych Klientów, korzystając z najnowszych technologii. Niezależnie od rodzaju oprogramowania i projektu, staramy się stosować metodyki zwinne przy zarządzaniu naszą pracą.

Jeżeli chcesz pracować w prestiżowym projekcie przy tworzeniu oprogramowania PLC w sposób, w jaki się pracuje z językami wysokiego poziomu, dołącz do nas! Czekamy na Twoje zgłoszenie!