Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 18.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Programista
    Miejsce pracy: Poznań lub możliwość pracy zdalnej
    Opis stanowiska:

    Pracujemy nad aplikacją wspomagającą psychoterapię depresji. Pierwszy etap projektu polega na tworzeniu do wewnętrznego użytku i badaniu na grupie testerów niewielkich fragmentów aplikacji (www, ew. mobilne) mających ilustrować możliwe działanie programu. Obecnie skala i stopień złożoności prac są stosunkowo niewielkie, ale konieczne jest przygotowywanie działających prototypów i w związku z tym poszukujemy osoby, która wykonywać będzie całość prac programistycznych z tym związanych.

    Wymagania:

    • samodzielne tworzenie interaktywnych aplikacji www, w szczególności z zastosowaniem multimediów (animacje 2D, prezentacje)
    • ogólna znajomość technologii internetowych
    • szybkie prototypowanie w wybranych narzędziach
    • mile widziana (ale nie wymagana) umiejętność tworzenia aplikacji mobilnych

    Oferujemy:

    • sympatyczną, serdeczną atmosferę
    • udział w ciekawym, innowacyjnym na skalę światową projekcie
    • pracę zdalną w elastycznych godzinach (0,25-1 etat) lub pracę w biurze w Poznaniu
    • umowę o pracę lub umowę zlecenia
    • wynagrodzenie od 60 PLN/h dla początkującego programisty do 200 PLN/h dla doświadczonego programisty aplikacji mobilnych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ATI Labs sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).