Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista

Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • C#

  • Spring

  • JEE

  • ASP.NET

O projekcie

Jeżeli chcesz rozwijać swoje zainteresowania oraz zdobywać doświadczenie w najnowszych technologiach dołącz do nas.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania w jednym z wybranych języków programowania Java lub C#

  • Rozwój nowych funkcjonalności, a także udoskonalanie już istniejących rozwiązań

  • Opracowanie i integracja komponentów technologicznych

  • Identyfikacja oraz analiza zgłoszonych problemów

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość jednego z języków programowania Java lub C#

  • Umiejętność programowania z wykorzystaniem relacyjnych baz danych

  • Znajomość platform programistycznych Spring, JEE lub ASP.NET

  • Kierunkowe wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT

  • Pracę w projektach na rzecz największych banków krajowych i zagranicznych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju i szkoleń

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczny czas pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Aktywność sportową (karta Medicover Sport)

  • Bogaty wachlarz świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o. to firma o ponad 45-letniej tradycji w branży informatycznej. Jesteśmy producentem największych rozwiązań informatycznych kierowanych przede wszystkim do instytucji z sektora finansowego, w szczególności bankowego i ubezpieczeniowego oraz administracji publicznej.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Bydgoszcz lub praca zdalna z dowolnej lokalizacji na terenie Polski