Oferta pracy

Programista POS

eService Sp. z o.o.O firmie

  • Jana Olbrachta 94, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • Java

  • C#

  • C

  • Object Oriented

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i utrzymanie aplikacji terminalowej POS dla terminali Ingenico, Verifone i PAX

  • rozwój i utrzymanie biblioteki do integracji napisanej w C++/Java/C# dla różnych platform sprzętowych

  • proponowanie możliwych rozwiązań zgłoszonych problemów

  • analiza wymagań biznesowych i wdrażanie nowych rozwiązań

  • wersjonowanie kodu i prowadzenie dokumentacji zmian

  • testowanie i pomoc w certyfikacji terminali i aplikacji POS

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (informatyka, matematyka, telekomunikacja) lub ekwiwalent w doświadczeniu zawodowym

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku programisty POS/C/C++

  • praktyczna znajomość C/C++

  • praktyczna znajomość zagadnień z dziedziny kryptografii

  • mile widziany certyfikat ze szkolenia na platformę Ingenico, Verifone lub PAX

  • mile widziana znajomość programowania Object Oriented

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. B2

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • pair programming

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Dołącz do nas i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku EVO Payments International. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w obszarze transakcji bezgotówkowych w kraju, a także największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy blisko 1,5 mld transakcji bezgotówkowych rocznie.

Przewiń do profilu firmy