Ta oferta pracy jest nieaktualna od 636 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-01-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BZ WBK Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych podmiotów na polskim rynku funduszy inwestycyjnych.

    Obecnie do biura w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Programista
    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref. P/2017

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie rozwiązań dopasowanych do wymagań klientów,
    • optymalizacja projektu technicznego rozwiązania,
    • zapewnienie oczekiwanego poziomu stabilności, bezpieczeństwa, wydajności i ergonomii projektowanej aplikacji,
    • tworzenie wytycznych oraz przeprowadzanie testów aplikacji,
    • tworzenie dokumentacji,
    • implementacja zaprojektowanych rozwiązań.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe informatyczne,
    • minimum 2-3 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę .NET z wykorzystaniem języka C#,
    • dobra znajomość bazy danych Microsoft SQL Server,
    • dobra znajomość programowania w C#, .NET Framework,
    • znajomość koncepcji MVC (Model-View-Controller) oraz wzorców architektonicznych,
    • wykonywanie analiz, projektowanie, rozwój i implementacja aplikacji zorientowanych obiektowo,
    • znajomość Visual Studio w wersji 2013 lub nowszej,
    • tworzenie i optymalizacja zapytań,
    • znajomość komponentów firmy DevExpress będzie dodatkowym atutem,
    • samodzielne rozwiązywanie problemów,
    • umiejętność korzystania z systemu wersjonowania,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

    Osobie, która pomyślnie przejdzie proces rekrutacji oferujemy:

    • etat w renomowanej instytucji finansowej,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • przyjazną atmosferę pracy z doświadczonym zespołem.

    Aplikacje z podaniem numeru referencyjnego prosimy przesyłać do dnia 27 stycznia 2017 roku za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) klauzuli o zgodzie na przetwarzanie przesłanych danych osobowych do czynności związanych z procesem rekrutacyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych ofert nie zwracamy.