Programista

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Programista

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków

    • Programowanie rozwiązań z zakresu integracji systemów teleinformatycznych
    • Wsparcie działu produktu oraz wdrożeń

    Oferujemy

    • Aktywny udział w realizowanych projektach
    • Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie
    • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole
    • Kartę MultiSport
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    Wymagania

    • Doświadczenie w programowaniu
    • Zaangażowanie, kreatywność
    • Dobra znajomosć HTML, CSS, Java Script
    • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych
    • Dobra znajomość minimum jednego z poniższych:
      • .NET #C
      • ASP.NET
      • RubyOnRails

    Mile widziane

    • Wykształcenie wyższe techniczne (Informatyka, Telekomunikacja, Elektronika)
    • Znajomość środowiska Linux
    • Doświadczenie z rozwiązaniami niskoprądowymi np. KD, CCTV, SSWiN, PLC lub innymi
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Emtel System Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Promienista 11, 60-288 Poznań, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę, czyli Administratora danych, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Emtel System Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe przetwarzamy na podstawie prawa przetwarzania z rozporządzenia nr 2016/679 (tzw. RODO) w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy.

    W związku z tym, że przetwarzamy Twoje dane masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, żądania sprostowania swoich danych osobowych, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać wyłącznie zaufanym odbiorcom takim jak dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]