Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista - Prestashop

Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • RWD

  • SQL

  • PHP

  • PRESTASHOP

Mile widziane

  • SMARTY

Twój zakres obowiązków

  • rozbudowę bieżących sklepów internetowych opartych na systemie Prestashop

  • aktualizację sklepów internetowych

  • tworzenie sklepów internetowych

Nasze wymagania

  • znajomość Prestashop

  • umiejętność tworzenia modułów do Prestashop

  • znajomość HTML, CSS

  • znajomość RWD

  • podstawowa znajomość SQL

  • znajomość programów graficznych(w stopniu podstawowym GIMP)

  • preferowana znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie w stopniu umożliwiającym komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na pełny etat

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę od pon. do pt. w godzinach 9-17/możliwość pracy zdalnej

  • możliwość rozwoju zawodowego i realny wpływ na rozwój firmy

  • możliwość działania w doświadczonym, zgranym zespole specjalistów, otwartych na dzielenie się wiedzą

  • szacunek, uczciwość w działaniu i odpowiedzialność za pracownika

Wieża to miejsce, które skupia ludzi z doświadczeniem, pasją i doskonałą znajomością branży IT. Dbamy o nieustanny rozwój firmy i staramy się poszerzać naszą ofertę tak, aby skutecznie zaspokajać potrzeby klientów. Skupiamy najlepszych ekspertów z różnych dziedzin informatyki, co przekłada się na kompleksową i wielowymiarową obsługę. Na stałe obsługujemy kilkudziesięciu Klientów i kilkaset stacji roboczych. Wieża to godny zaufania, stabilny i niezawodny partner w biznesie. Oferujemy obsługę informatyczną firm w Warszawie na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.