Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista procesów ETL (ETL Developer)

Sanmargar Team sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Sanmargar jest niewielką i ekspercką firmą, specjalizującą się w realizacji projektów business intelligence dotyczących budowy rozwiązań analitycznych, efektywnego przetwarzania danych, poprawy jakości danych. Pracujemy dla największych korporacji sektora usług publicznych, energetycznego i finansowego.

ZADANIA

  • Modelowanie danych z uwzględnieniem wpływu modelu na wydajność,
  • Projektowanie oraz dokumentowanie elementów architektury systemów zarówno na wysokim jak i szczegółowym poziomie,
  • Projektowanie oraz implementacja procesów transformacji danych,
  • Tworzenie zapytań bazodanowych, skryptów SQL oraz procedur składowanych,
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych oraz wydajnościowych,
  • Przygotowanie pakietów instalacyjnych i tworzenie dokumentacji powykonawczej.

WYMAGANIA:

  • Minimum średnie wykształcenie oraz min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość języka SQL,
  • Przynajmniej podstawowa umiejętność budowania procesów zasilania i transformacji danych z wykorzystaniem narzędzi ETL (Microsoft SSIS, Pentaho DI, SAP DataServices, IBM DataStage, Oracle DI),
  • Praktyczna i udokumentowana znajomość RDBMS Oracle lub PostgreSQL- projektowanie i optymalizacja bazy danych,
  • Czynne posługiwanie się językiem angielskim (dokumentacja, kontakty ze specjalistami producentów).

OGÓLNE INFORMACJE:

Lokalizacja: Warszawa (Brzeska 2); Kraków (coworking); zdalnie (20-80%)

Forma zatrudnienia: Umowa o Prace, B2B

Podróże służbowe: Okazjonalnie (10-20%)

Czas trwania: Nieokreślony

Termin rozpoczęcia: 1 września 2018

Zainteresowanych prosimy o kontakt i przesłanie CV.
Prosimy o nieumieszczanie w aplikacji danych osobowych jak NIP, Pesel, adres zamieszkania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Sanmargar Team sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Sanmargar Team z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne