Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista/Programistka Android

P.U.T. GRAW Sp. z o.o. A GOLDSCHMIDT COMPANY

  • Karola Miarki 12, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Karola Miarki 12

Gliwice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Android

  • Kotlin

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oprogramowania urządzeń pomiarowych w zakresie wizualizacji i przetwarzania danych pomiarowych na urządenia mobilne działających w systemie Android,

  • rozwój istniejących aplikacji;

  • tworzenie dokumentacji;

  • pisanie testowalnego, reużywalnego i efektywnego kodu

Nasze wymagania

  • Znajomość programowania aplikacji natywnych na Androida.

  • Bardzo dobra znajomość języka programowania Kotlin.

  • Znajomość protokołu Bluetooth (Classic i LE).

  • Znajomość wzorca architektonicznego MVVM.

  • Doświadczenie w korzystaniu z:

  • - biblioteki bazodanowej Room,

  • - biblioteki sieciowej Retrofit,

  • - biblioteki Okio do zarządzania strumieniami danych

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • umowę na czas nieokreślony,

  • możliwość wyjazdów zagranicznych związanych z projektami,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • ruchome godziny pracy,

  • szkolenia rozwijające.

Polskie przedsiębiorstwo należące do Niemieckiej Grupy. Działające w miernictwie, głównie dla branży kolejowej, aktualnie w fazie dynamicznego rozwoju. Do nowo tworzonego stanowiska, poszukuje:

Programisty Android

Nowo przyjęty programista będzie brał czynny udział przy rozwoju nowopowstających urządzeń na wszystkich etapach wdrażania produktu.

Przewiń do profilu firmy