Logo Pracuj.pl

Programista / Programistka baz danych

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Oracle

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja rozbudowaną hurtownią danych
  • Administracja oraz wsparcie aplikacji BI
  • Realizacja zgłoszeń użytkowników zarejestrowanych na portalu Help Desk
  • Analiza dokumentacji projektowych
  • Wsparcie oraz uczestnictwo w projektach informatycznych
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznych poprojektowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe kierunkowe (informatyka)
  • Dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku i z zakresem obowiązków obejmującym zarządzanie/administrację relacyjnymi bazami danych lub budowę procesów ETL
  • Znajomość bazy danych Oracle
  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją procesów przetwarzania danych
  • Praktyczna znajomość języków SQL, PL/SQL
  • Znajomość narzędzi ETL i zagadnień związanych z przetwarzaniem wielkich wolumenów danych
  • Prawo jazdy kat. B
  • J. angielski – na poziomie umożliwiającym posługiwanie się angielskojęzyczną dokumentacją
  • Znajomość SQL Developer, Oracle Data Integrator ODI, Oracle BI
  • Znajomość obsługi systemów unixowych
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej

Mile widziane

  • Znajomość rozwiązań Business Intelligence
  • Znajomość platformy serwerowej Oracle WebLogic
  • Znajomość zagadnień i narzędzi Big Data
  • Znajomość zasad ITIL

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

Kontrakt B2B

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Napędzamy transformację energetyczną Polski, dołącz do MegaMocnej drużyny Grupy TAURON.

Jesteśmy jednym z największych producentów energii elektrycznej i ciepła w Polsce. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by zapewnić ponad 5 milionom naszych klientów nieprzerwane dostawy energii elektrycznej i ciepła. Realizując Strategię #Zielonego Zwrotu, chcemy produkować przede wszystkim w farmach wiatrowych na lądzie i morzu, elektrowniach fotowoltaicznych oraz elektrowniach wodnych i gazowych. Inwestujemy też w nowoczesną i niezawodną sieć dystrybucyjną, gwarantującą pewność dostaw energii elektrycznej. Budujemy infrastrukturę ładowania samochodów elektrycznych, by elektromobilność stała się rzeczywistością. Nasze innowacyjne rozwiązania zmierzają w jednym kierunku – osiągnięcia neutralności klimatycznej.

Podążaj za zieloną zmianą i aplikuj już dziś!

Programista / Programistka baz danych, Opole