Logo Pracuj.pl

Programista / Programistka gier

IMAGE POWER S.A.O firmie

umowa o dzieło
13 000–17 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
10 000–15 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

IMAGE POWER S.A.

Popularna 14

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad grą w silniku UE5 (C++)
  • Projektowanie funkcjonalności w oparciu o dokumentację
  • Implementowanie nowych funkcjonalności i optymalizowanie już istniejących
  • Importowanie do projektu nowych assetów i integrowanie ich z grą
  • Przygotowywanie grywalnych buildów gry
  • Kontrolowanie i merge'owanie branchy projektu w kontroli wersji Perforce/SVN
  • Nadzorowanie junior programistów i sprawdzanie ich kodu
  • Pilnowanie terminów dostarczenia materiałów od designerów do implementacji
  • Będzie miło, jeżeli jesteś aktywnym graczem i orientujesz się w rynku gier wideo

Nasze wymagania

  • Znajomość silnika i technologii Unreal Engine 4/5
  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku programisty mid/senior - w przypadku specjalizacji prosimy o wskazanie zakresu (UI Programmer, Gameplay Programmer, Engine Programmer, itp.)
  • Znajomość blueprintów i C++
  • Znajomość takich zagadnień w ramach Unreal Engine jak subsystemy, GAS, Slate
  • Umiejętność pracy z dokumentacją oraz jej tworzenia (również w odniesieniu do kodu)
  • Umiejętność tworzenia i utrzymywania architektury projektu
  • Umiejętność implementacji funkcjonalności gry
  • Umiejętność optymalizacji wydajności gry
  • Dobra komunikacja oraz umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do rozwoju, poznawania i nauki nowych technologii, także w dziedzinach spoza twoich kompetencji
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie komunikacji i technologii

To oferujemy

  • Współpracę na podstawie umowy B2B (jesteśmy otwarci na negocjowanie innych typów umowy)
  • Wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w trybie stacjonarnym (w przytulnym biurze w Warszawie) lub hybrydowym
  • Elastyczne godziny pracy z core hours 10:00 – 16:00
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Stabilne zatrudnienie przy długofalowym projekcie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

O nas

Początki Image Power S.A. sięgają 2012, kiedy powstała pierwsza w Polsce szkoła concept artu i digital paintingu Potęga Obrazu. W 2019 roku Image Power rozszerzyło profil działalności o produkcję oraz wydawanie gier, a w kwietniu 2021 roku zadebiutowało na rynku NewConnect w Warszawie.

Nasza strategia zakłada zarówno prace nad grami niskobudżetowymi, jak i stopniowe angażowanie się w projekty o większej skali, w tym produkcje premium. Naszym założeniem jest wydawanie 3-4 tytułów w skali rocznej, zarówno na PC, jak i konsole z rodziny PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Częścią rekrutacji będzie wykonanie zadania testowego w naszym biurze (w ramach rozmowy kwalifikacyjnej).

Programista / Programistka gier, Popularna 14, Warszawa