Oferta pracy

Programista/Programistka (mLeasing)

mBank

  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

mBank

Prosta 18

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie systemów mLeasing wspierających wszystkie obszary działalności spółki.

  • Uczestnictwo w pracach zespołów developerskich pracujących w Scrum

  • planowanie prac

  • proponowanie ciekawych rozwiązań

  • regularne prezentacje efektów i ulepszanie produktów na podstawie uzyskanej informacji zwrotnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: informatyka

  • Programowanie w technologiach .NET

  • Biegła znajomość, umiejętność skonfigurowania środowiska programistycznego

  • Nastawienie na sukces zespołu

  • Otwartość

  • Komunikatywność

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Nastawienie na rozwój i poszerzanie kompetencji

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę

  • możliwość skorzystania z opieki medycznej w Luxmed i karty Mulitsport

  • możliwość pracy w gronie ludzi otwartych na zmiany

  • ścieżkę rozwoju zawodowego w Grupie mBanku

  • przyjazne środowisko pracy z poszanowaniem idei work-life balance

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV

2

Zaprosimy Cię na spotkanie (online)

3

Damy znać, jak Ci poszło!

mBank

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

Przewiń do profilu firmy