Oferta pracy

  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • SQL

  • Oracle

  • Visual Studio

  • .NET

  • PostgreSQL

  • C++

  • Visual Studio Code

  • Docker

  • Linux

Mile widziane

  • Python

  • MATLAB

  • GIS

  • NMT

  • UML

  • Enterprise Architect

  • Visual Paradigm

  • Machine Learning

System operacyjny

O projekcie

W związku z realizacją projektu pn. „Rozbudowa centrum badawczo – rozwojowego Geotronics Dystrybucja Sp. z o. o.”, firma Geotronics Dystrybucja Sp. z o. o. poszukuje osób na stanowisko programista/programistka.

Projekt obejmuje budowę zintegrowanej platformy pomiarowej dedykowanej dla maszyn górniczych.

Oferta skierowana jest również do Kandydatów z orzeczoną niepełnosprawnością. Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany wyłącznie na podstawie swoich kompetencji.

Osoba zatrudniona na stanowisku programisty/programistki realizować będzie prace w dedykowanych zespołach zajmujących się określoną w projekcie tematyką.

Twój zakres obowiązków

  • analiza wymagań funkcjonalnych i technicznych w obszarze procesów integracyjnych

  • projektowanie i implementacja dedykowanego oprogramowania

  • rozwój i ulepszanie rozwiązań

  • doskonalenie technologii i architektury

  • tworzenie dokumentacji technicznej oprogramowania

Nasze wymagania

  • komercyjnego doświadczenia w budowaniu, rozwijaniu i testowaniu aplikacji na platformę .Net w języku C++ lub/i C#,

  • wykształcenie wyższe, kierunek Informatyka

  • znajomość systemów zarządzania relacyjną bazą danych (Postgresql, MSSQL, Oracle)

  • umiejętność pracy i konfiguracji IDE min. Visual Studio,

  • znajomości podstawowych wzorców projektowych,

  • znajomość systemów kontroli wersji np. Git,

  • dużej samodzielności,

  • umiejętności rozwiązywania problemów.

  • znajomość biblioteki DevExpress, Infragistic, BCG,

  • znajomość języka Python, MatLab

  • znajomość zagadnień z zakresu nawigacji satelitarnej

  • znajomość przestrzennych baz danych,

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • u klienta

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • BDD

  • DDD

  • event modeling

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • dostęp do zróżnicowanych technologii używanych w przemyśle,

  • możliwość wdrażania autorskich pomysłów i rozwiązań,

  • pracę przy wsparciu specjalistów z różnych dziedzin, w max. 5-osobowych zespołach,

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Miejsce pracy jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.