Logo Pracuj.pl

Programista/ Programistka .NET

Grupa PracujO firmie

kontrakt B2B
12 000–14 000
netto (+ VAT) / mies.
umowa na zastępstwo
brutto / mies.
  • kontrakt B2B, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Grupa Pracuj

Promienistych 1

Prądnik Czerwony

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ASP. NET Core

  • Web API

  • C#

  • MS SQL

  • T-SQL

  • SOLID

Mile widziane

  • TeamCity

  • Octopus Deploy

  • Kubernetes

  • RabbitMQ

  • Azure

  • ADO

O projekcie

Nasz projekt nie jest „do szuflady” - to coś, co za kilka miesięcy będzie publiczne, z czego będzie korzystało ponad 5 milionów ludzi w Polsce - robimy największy portal rekrutacyjny! Jeśli zrobimy go dobrze, to będziemy mieli satysfakcję w postaci setek tysięcy użytkowników dziennie! Dlatego oczekujemy zaangażowania, wkręcenia w projekt, brania odpowiedzialności, ale w zamian dajemy frajdę robienia czegoś ważnego na dużą skalę!

Pracujemy w bardzo zgranych zespołach 5-9 osobowych wśród sympatycznych ludzi, w gronie: programiści frontend, programiści backend, programiści testów automatycznych, testerzy manualni, Product Owner, manager zespołu.

Pracujemy w metodyce bazującej na Scrumie, dużo współpracując ze sobą poza samymi ramami Scruma. Jest więc dużo okazji do wspólnego pogadania, skonsultowania się, wspólnego rozwiazywania problemów ale nie tylko. Pracując w naszym zespole nie jesteś zostawiony sam sobie na cały dzień - często działamy wspólnie.

Pracujemy w nowoczesnych technologiach: React.js, Redux, JavaScript, TypeScript, Next.js, .Net 6 , kubernetes, działamy od dłuższego czasu w Azure, z bardzo dobrze i sprawnie działającym procesem deploymentu w pełni opartym na AzureDevops.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój narzędzi dla rekruterów w portalu pracuj.pl a także systemów z nim zintegrowanych
  • budowa nowych funkcjonalności w oparciu o architekturę mikroserwisów w technologii .NET Core
  • projektowanie i implementacja rozwiązań technicznych, umożliwiających użytkownikom bezproblemowe korzystanie z narzędzi i realizowanie potrzeb rekrutacyjnych
  • codzienna praca zgodnie z AGILE

Nasze wymagania

  • dobra znajomość środowiska .NET i minimum dwa lata doświadczenia w programowaniu w tej technologii
  • komercyjne doświadczenie w pracy z C#, ASP.NET Core i Web API
  • znajomość technologii związanych z relacyjnymi bazami danych (MS SQL/ T-SQL)
  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych
  • znajomość wzorców projektowych oraz zasad SOLID
  • umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji
  • chęć do dalszej nauki i rozwoju

  • znajomość TeamCity, Octopus Deploy, ADO i Kubernetesa
  • doświadczenie w pracy z architekturą event-driven (RabbitMQ)
  • znajomość platformy Azure (ewentualnie innego rozwiązania chmurowego)

Podział czasu pracy

70%

Development

15%

Bug fixing

15%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B do 30.06.2023 r.
  • Możliwa praca zdalna w 100% ale.. jakby Ci się znudziło siedzenie samemu w domu to można wpaść do biura w Krakowie (środy-czwartki jesteśmy tu większym zespołem) lub w Warszawie – tu przewijają się różne osoby na hot-deskach.
  • Mamy od kogo się uczyć !!! W ramach struktury ponad 50sięcio osobowego działu (9 zespołów Scrumowych) mamy bardzo kompetentnych Principal Developerów i Architektów - zawsze służą oni swoim doświadczeniem, pomocą w trudnych sprawach, pomagają rozwiązać większe problemy jeśli na takie się natkniemy lub podejmować właściwe decyzje strategiczne.
  • GrupaPracuj jest stabilna i duża (ponad 1000 osób), ale od zawsze sfocusowana na bardzo nowoczesnej technologii jako wyznaczniku przewagi konkurencyjnej na rynku.
  • Miła atmosfera nie-corpo. Bardzo bezpośrednia, nie skostniała, w której każdy może pogadać z każdym niezależnie od poziomu czy działu firmy.
  • Mamy kilka eventów integracyjnych ogólnofirmowych, na które jeżdżą wszyscy z firmy
  • Struktura Firmy jest sprawnie działająca i dość szybko podejmująca decyzję jeśli coś na rynku się zmienia – nie ma ociężałej struktury decyzyjnej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Spotkanie online z Rekruterem i Pracownikami Zespołu

2

Spotkanie online z potencjalnym Przełożonym

Stack Technologiczny

Programista/ Programistka .NET, Promienistych 1, Prądnik Czerwony, Kraków