Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista / Programistka .NET

Szkoła Główna Handlowa w WarszawieO firmie

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

aleja Niepodległości 162

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • .NET

  • C#

Mile widziane

  • Ansible

  • Git

  • Gerrit

  • Jenkins, Docker

  • Angular/react

  • Azure

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie różnych warstw aplikacji: logika biznesowa, warstwa prezentacji, baza danych, testy jednostkowe i integracyjne;

  • Projektowanie rozwiązań technicznych wraz z implementacją;

  • Dbanie o wysoką wydajność, bezpieczeństwo i jakość kodu źródłowego tworzonych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie informatyczne (lub pokrewne)

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu

  • Znajomości technologii/narzędzi: SQL, .NET, C#,

  • Znajomości projektowania obiektowego i wzorców projektowych

  • Dobre rozumienie zasad metodyki Scrum/Agile

  • Samodzielności, inicjatywy, otwartości na nowe rozwiązania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów

  • Umiejętność administrowania aplikacjami webowymi

  • Znajomość narzędzi: Ansible, Git, Gerrit, Jenkins, Docker, Angular/react, Azure

  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań chmurowych

  • Umiejętność pracy w zespole

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na produkt
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • architekt
  • specjalista cyberbezpieczeństwa
  • analityk biznesowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • środowiska testowe

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • szkolenia zewnętrzne

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych

    • Pracę w dynamicznym zespole

    • Wsparcie ze strony zespołu programistów

    • Elastyczny czas pracy

    • Pakiet socjalny, w tym m.in.: dofinansowanie do wypoczynku

    • Praca w rozpoznawalnej na rynku instytucji

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • elastyczny czas pracy

    • preferencyjne pożyczki

    • firmowa biblioteka

    • brak dress code’u

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • dofinansowanie wypoczynku

    • pikniki rodzinne