Logo Pracuj.pl

Programista / Programistka PHP

ALEINVEST sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
80,00–100,00
brutto / godz.
kontrakt B2B
100,00–120,00
netto (+ VAT) / godz.
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

ALEINVEST sp. z o.o.

Jasna 1

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pełnoskalowe wdrożenia aplikacji webowych
  • Utrzymanie i rozwój aplikacji webowych
  • Optymalizacja kodu
  • Udział w tworzeniu i rozbudowie wyłącznie autorskich aplikacji
  • Migracja danych z innych systemów
  • Optymalizacja wydajności rozwiązań

Nasze wymagania

  • dobra znajomość PHP, HTML, CSS
  • dobra znajomość JavaScript
  • znajomość pracy w modelu MVC
  • znajomość zagadnień związanych z bazami danych SQL (głównie MySQL, znajomość MS SQL mile widziana)
  • umiejętność pisania czystego/semantycznego kodu
  • umiejętność pracy z linią komend w systemach Linuksowych
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych (natywnych lub hybrydowych)
  • mile widziane doświadczenie w frameworkach Yii, Laravel, Code Integer
  • angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub B2B – wybór należy do Ciebie
  • Pracę w dogodnych przez Ciebie godzinach
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się propracowniczym podejściem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • brak dress code’u
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Alesoft to grupa freelancerów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu innowacyjnych projektów IT.

Programista / Programistka PHP, Jasna 1, Śródmieście, Warszawa