Oferta pracy

Programista Progress

Schenker Sp. z o.o.O firmie

Schenker Sp. z o.o.

Zbigniewa Romaszewskiego 18

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ABL

  • AppServer

  • Developer Studio

  • SOAP

  • JSON

Mile widziane

  • .NET

  • C#

  • kontrolek Telerik

  • DevExpress

  • Angular

  • BootStrap

  • PHP

O projekcie

Ważne jest dla Ciebie poznawanie nowych technologii? Interesują Cię systemy bazodanowe i współpraca z najlepszymi ekspertami IT w logistyce? Pragniesz pracować w zespole ludzi otwartych, dla których ważna jest współpraca i pozytywna energia? Dołącz do zespołu Schenker, lidera branży i najbardziej rozpoznawalnej marki logistycznej w Polsce! Proponujemy współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, implementowanie i rozwój aplikacji przy wykorzystaniu technologii PROGRESS.

  • Tworzenie dokumentacji projektowej i wdrożeniowej.

  • Współpraca z różnymi jednostkami organizacji w zakresie implementowanych rozwiązań informatycznych.

  • Udział w projektowaniu procesów i aplikacji.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe w dziedzinie informatyki lub kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty.

  • Znajomości OE Progress (ABL, AppServer, Developer Studio).

  • Umiejętność projektowania struktury bazy danych.

  • Doświadczenie w budowaniu i wykorzystywaniu Web Servces (SOAP i JSON).

  • Mile widziana znajomość: .NET C#, kontrolek Telerik lub DevExpress, framework Angular, framework BootStrap, PHP.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającej rozumienie dokumentacji technicznej - mile widziana.

  • Chęć do nauki, otwartość i komunikatywność,

  • Umiejętności współpracy w zespole.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum
  • waterfall

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę B2B (dowolna forma współpracy).

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej spółce.

  • Dynamiczne miejsce pracy, które da Ci szansę na rozwój.

  • Kulturę organizacyjną oparta na współpracy i koleżeństwie.

  • Uczestnictwo w pracy zespołów SCRUM’owych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje