Logo Pracuj.pl

Programista-Projektant (C#/.NET)

Symfonia Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

Twój zakres obowiązków

  • programowanie w technologiach: C#, .NET, także w językach skryptowych - 70% czasu
  • udział w projektach tworzenia unikatowych rozwiązań dla klienta
  • tworzenie dokumentacji technicznej z opracowanych rozwiązań
  • nadzór merytoryczny nad wdrażanymi rozwiązaniami
  • współpraca z klientem przy tworzeniu odpowiednich rozwiązań

Nasze wymagania

  • umiejętność programowania w C# w środowisku MS Visual Studio
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • dobra znajomość platformy .NET oraz SQL
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • nastawienie na efektywną komunikację z klientem zewnętrznym
  • umiejętność analitycznego myślenia i projektowania rozwiązań informatycznych

Podział czasu pracy

70%

rozwój aplikacji

15%

spotkania

15%

rozwój własny

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

6

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • mierniki jakości kodu
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe
  • DDD
  • pair programming
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • możliwość działania w wolontariacie i społecznej odpowiedzialności biznesu
  • stabilne miejsce pracy w doświadczonym zespole programistów i konsultantów
  • możliwość rozwoju w kierunku Architekta w spółce technologicznej
  • dodatkowe benefity z okazji Świąt, Dnia Dziecka, itp.
  • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • dedykowany pakiet szkoleń, dni szkoleniowe
  • dofinansowanie do nauki, studiów
  • możliwość pracy zdalnej dla osób spoza Warszawy
  • elastyczne godziny pracy
  • usługi konsjerż
  • dofinansowanie do parkingu dla osób chcących pracować z biura
  • dedykowane rozwiązania i wsparcie w czasie pandemii

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Oferujemy pracę dla Projektanta Oprogramowania do biznesowego zespołu Rozwiązań Indywidualnych (RI) Symfonii ERP. Zespół RI jest częścią działu Usług Profesjonalnych, którego zadaniem jest wdrażanie naszych produktów i wspieranie Klientów w codziennym ich użytkowaniu.

Głównym zadaniem dla tego stanowiska jest tworzenie oprogramowania dla modułów wchodzących w skład pakietu Symfonia oraz dedykowanych rozwiązań opartych o web services, które odpowiadają indywidualnym potrzebom naszych użytkowników.

Szukamy programisty z zacięciem architekta, który będzie weryfikował zadania pod kątem technicznym (na podstawie informacji pozyskanych od Klienta), szacował ich pracochłonność, a następnie projektował i realizował, przy współpracy z odbiorcą końcowym oraz zespołem wdrożeniowym. Stanowisko dedykowane jest Developerom, którzy nie lubią monotonii, a za to lubią się uczyć, poszerzać swoje umiejętności, są dociekliwi i lubią bezpośredni kontakt z klientem oraz współpracę z biznesem, ceniąc sobie samodzielność podczas wykonywania swojej pracy.

Oferujemy pracę w doświadczonym zespole, którego członkowie dzielą się wiedzą i wspólnie wspierają w projektach. Gwarantujemy pracę nad ciekawymi projektami z wykorzystaniem nowych technologii. Stawiamy na kreatywność oraz dajemy dużą swobodę w doborze sposobu osiągnięcia celu.

Programista-Projektant (C#/.NET), mazowieckie