Ta oferta pracy jest nieaktualna od 137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista/Projektant do obszaru aplikacji sprawozdawczych

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: KB/ZAZIS/NM/07/2018

    Używamy:

    • Oracle
    • PL\SQL
    • Java
    • JBoss
    • PowerShell, Bash
    • GIT, Jenkins, CA Lisa

    Twoje zadania:

    • Rozwój "prawdopodobnie największej i najlepszej" Hurtowni Danych w Polsce
    • Rozwój aplikacji przetwarzających dane i generujących raporty
    • Projektowanie aplikacji pod kątem zapewnienia dostępności, wydajności oraz bezpieczeństwa przetrwarzania danych
    • Integrację rozwiązania z innymi wewnętrznymi systemami banku
    • Pracę w obszarze Continuous integration i Continuous delivery (konfiguracja, skrypty...)
    • Wsparcie produkcyjne Hurtowni Danych i aplikacji raportowych
    • Pracę w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)

    Nasze oczekiwania:

    • Bardzo dobra znajomość baz danych Oracle
    • Bardzo dobra znajomość PL/SQL
    • Doświadczenie w budowaniu aplikacji z użyciem Java
    • Znajomość serwera aplikacyjnego JBoss
    • Praktyczne umiejętności pracy z GIT
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

    Mile widziane:

    • Jenkins
    • Linux
    • PowerShell
    • Znajomość standardu XBRL
    Oferujemy Ci:
    Prywatną
    opiekę medyczną
    Pakiet sportowy Kafeteryjny
    system benefitów
    Strefę relaksu
    i rozrywki
    Dodatkowy
    monitor
    Pracę zdalnąSzkoleniaElastyczne godziny pracyParking
    rowerowy
    Międzynarodowe projekty