Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista - Projektant Java

WASKO S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Enterprise Architect

  • SQL

  • UML

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

realizacja codziennych obowiązków w ramach projektu

Nasze wymagania

Jeżeli:

• poważnie traktujesz zagadnienie jakości tworzonego przez siebie i zespół oprogramowania

• czujesz się odpowiedzialny za realizację projektu, w którym uczestniczysz

• lubisz mieć wpływ na projekt i implementację systemów informatycznych

• masz świadomość, że dobra dokumentacja jest podstawą utrzymania wiedzy i jej przekazywania

• umiesz dobrze współpracować z architektami, analitykami i testerami

A do tego:

• znasz dobre praktyki tworzenia oprogramowania

• dobrze znasz język Java i lubisz w nim pisać

• sprawnie posługujesz się repozytorium GIT, SVN

• znasz UML i umiesz się posługiwać programem Enterprise Architect

• znasz język SQL i potrafisz z niego korzystać na różnych bazach danych

• rozumiesz korzyści płynące z podejścia TDD podczas tworzenia oprogramowania

• znasz popularne biblioteki wykorzystywane w tworzeniu oprogramowania Java np. Spring

• potrafisz czytać ze zrozumieniem

• potrafisz przelać na papier swoje myśli w sposób czytelny i zrozumiały dla innych

• nie masz problemu z czytaniem dokumentacji w języku angielskim

Poszukiwana osoba powinna:

• być komunikatywna

• być ciekawa, dociekliwa i ma chęć do ciągłego podnoszenia swoich umiejętności

• łatwo się nie poddawać, gdy napotka trudności i w sposób kreatywny i analityczny podchodzić do ich pokonania

Tak pracujemy nad projektem

  • TDD

    To oferujemy

    • praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

    • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji i doświadczenia

    • pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii

    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i konferencjach, zdobywaniu certyfikatów

    • przyjazną atmosferę w ramach zespołu

    • pomoc bardziej doświadczonych pracowników

    • możliwość udziału w wycieczkach zakładowych-zwiedzanie kraju i zagranicy

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • parking dla pracowników

    Etapy rekrutacji
    1

    rozmowa z Pracownikiem działu HR

    2

    poznajmy się-spotkanie online

    3

    weryfikacja umiejętności i doświadczenia

    4

    decyzja i informacja zwrotna

    WASKO S.A.

    WASKO SA to lider rynku IT w Polsce. Wykonuje kompleksowe usługi informatyczne, integracyjne i serwisowe na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Firma jest dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania a także świadczy usługi wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych. Od 2006 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

    Przewiń do profilu firmy

    Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania

    Firma WASKO S.A. dziękuje wszystkim Kandydatom. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.