Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista MS Dynamics AX

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT. Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w 54 krajach na całym świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA). Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy około 20 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 5 tys. w Polsce.

    Miejsce pracy: Warszawa
    AX/JT/07/2018/WAW

    Masz już doświadczenie w tworzeniu rozwiązań opartych na MS Dynamics AX?  Interesuje Cię dalszy rozwój w tym obszarze? Chciałbyś brać udział w rozwijaniu dużych systemów, z których na co dzień korzystają miliony Polaków? Jeżeli odpowiedź brzmi "tak", to zaaplikuj i dowiedz się więcej.

    Czym będziesz się zajmować?

    • Programować rozwiązania oparte na MS Dynamics AX (nowe funkcjonalności, raporty, integracja z systemami klientów etc.)
    • Brać udział w realizacji prac wdrożeniowych w środowisku Microsoft Dynamics AX
    • Rozwiązywać problemy i identyfikować błędy
    • Analizować oraz tworzyć dokumentację techniczną tworzonych modułów

    Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

    • Praktyczna znajomość i zrozumienie całej architektury oraz funkcjonalności systemu Dynamics AX
    • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy z Dynamics AX2012 / 2009
    • Mile widziane doświadczenie w programowaniu w innych językach zorientowanych obiektowo (C ++, Java)
    • Praktyczna znajomość technologii powiązanych z MS Dynamics (X ++, SQL Server, Windows Serwer)
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej
    • Doświadczenie lub chęć rozwoju przy tworzeniu projektów dla sektora administracji publicznej

    Benefity:

    • Praca w największej spółce IT
    • Szkolenia
    • Multisport
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Drużyna Active Team
    • Dostęp do zaawansowanych technologii
    • Kursy językowe
    • Prywatna opieka medyczna
    • Wyjazdy integracyjne
    • Owocowe poniedziałki

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez "Spółkę Asseco Poland S.A. z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Olchowej 14" zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych."