Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1216 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista

  • Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Assel to jeden z największych polskich producentów kontraktowych specjalizujących się w montażu urządzeń elektronicznych oraz elektromechanicznych. Jesteśmy obecni na rynku już ponad 32 lata, działając głównie w środowisku międzynarodowym. Jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną (CSR), inspirowaną standardami ISO 26000. Tworzymy silny zespół wsparty latami doświadczeń.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz budowaniem nowych kompetencji szukamy kandydatów na stanowisko:

    Programista
    Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

    Mamy dla Ciebie pracę, dzięki której będziesz mógł rozwijać się w nowych technologiach wdrażając nowe rozwiązania oraz modyfikacje w przeróżnych modułach systemu Microsoft Dynamics AX. Wsparcie otrzymasz od doświadczonych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem oraz ponadprzeciętną wiedzą w rozbudowywaniu oraz wdrażaniu systemów informatycznych. Gwarantowany rozwój w kreatywnej, przyjaznej atmosferze!

    Obowiązki:

    • Wdrażanie nowych rozwiązań w systemie ERP Microsoft Dynamics AX
    • Rozpoznawanie funkcjonalności i ich modyfikacja oraz budowa nowych funkcjonalności
    • Wsparcie serwisu aplikacji
    • Kontakt z klientem wewnętrznym

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe o specjalizacji informatyka lub inne techniczne / lub ukończenie 4 roku studiów
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość jednego z języka programowania: C, C# lub C++
    • Mile widziana znajomość MS SQL Server
    • Mile widziane doświadczenie w programie Microsoft Dynamics AX
    • Motywacja do podnoszenia swoich kompetencji

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie posiadającej stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku
    • Swobodę w działaniu oraz możliwość realizowania własnych pomysłów
    • Pracę pełną nowych wyzwań i niestandardowych zadań
    • Stabilną formę zatrudnienia
    • Możliwość uczestnictwa w programie Multisport
    • Przyjazną atmosferę i kulturę pracy
    • Elastyczny czas pracy

    Zainteresowanych prosimy o złożenie CV oraz Listu Motywacyjnego kilkając w przycisk Aplikuj.

    Więcej informacji na stronie: www.assel.pl
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zapewniamy pełną dyskrecję.

    Przy CV prosimy o dopisanie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.