Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Python

SII Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
Programista Python Numer ref.: 210122-T4S25
Twoje zadania:

Zespół, do którego trafisz zajmuje się tworzeniem oraz utrzymywaniem narzędzi, serwisów i frameworków wspomagających pracę innych zespołów. Narzędzi jest kilka i ciągle dochodzą nowe, natomiast największym z nich jest serwis "Data Warehouse". Służy on do agregowania danych z wielu źródeł (takich jak JIRA, RQM, Sharepoint), ich późniejszego przetwarzania oraz zbierania w bazie danych. Dane te następnie są pobierane i przetwarzane przez PowerBI. Danymi, o których mowa są metryki i statystyki na temat buildów różnych komponentów driverów sieciowych (stanowisko nie wymaga wiedzy na ten temat i nie jest z nim związane).

Dlaczego warto aplikować:

  • Tworzenie nowych funkcjonalności: 80% (wliczając implementacje unittestów dla nowych funkcjonalności), utrzymywanie/debug: 15%, dokumentacja: 5%
  • Duża dowolność w projektowaniu architektury tworzonych rozwiązań
  • Dowolność w wyborze frameworków/bibliotek

Wyzwania przed Tobą:

  • Projektowanie i implementacja aplikacji działających w środowisku heterogenicznym (różne języki, serwisy, protokoły komunikacji)
  • Przetwarzanie dużej ilości danych
  • Rozwiązywanie wyzwań wydajnościowych
  • Projektowanie oraz implementacja narzędzi przydatnych członkom innych zespołów
  • Praca w systemie Linux
Twoje umiejętności:
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Python Developer
  • Znajomość Linuxa pozwalająca na sprawne poruszanie się po systemie

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych (znajomość SQLAlchemy będzie dużym plusem)
  • Znajomość tematyki data warehouse
  • Doświadczenie związane z pracą na dużych wolumenach danych

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne