Oferta pracy

Programista - Python Developer

Esri Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Oracle

  • PostgreSQL

  • MSSQL

  • Git

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie skryptów w języku Python

  • Realizacja zadań projektowych

  • Dbanie o jakość aplikacji oraz oprogramowania

  • Optymalizacja i automatyzacja wykonywanych zadań

  • Analiza i ocena merytoryczna dokumentacji min. postępowań przetargowych

  • Wsparcie w tworzeniu koncepcji systemu

  • Merytoryczna ocena i ustalenie sposobu realizacji prac programistycznych

  • Szacowanie pracochłonności zadań

  • Przestrzeganie jakości realizacji zadań i ich terminowego wykonania

  • Samokontrola procesów międzyoperacyjnych oraz końcowych realizowanych zadań

  • Opracowywanie projektowej dokumentacji technicznej

  • Proponowanie udoskonaleń realizacji zadań, projektu i organizacji pracy działu

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia jako Python Developer

  • Dobra znajomość Pythona 3.6+ oraz bibliotek takich jak Pandas, requests

  • Umiejętność programowania obiektowego

  • Doświadczenie w pracy z przynajmniej z jedną z baz: PostgreSQL, MSSQL lub Oracle

  • Znajomość praktyczna REST, SOAP

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych

  • Doświadczenie w przetwarzaniu danych w formatach XML, JSON, CSV, XLSX

  • Umiejętność pracy w środowisku Windows Server i/lub Linux

  • Swobodne posługiwania się systemem kontroli wersji (Git)

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca czytać dokumentację techniczną

  • Podstawy zagadnień sieciowych

Mile widziane

  • Znajomość arcpy, gdal, ArcGIS API for Python, ArcGIS REST API

  • Doświadczenie w tworzeniu Geoprocessingów, Python Toolboxów

  • Praktyczna znajomość ArcMap, ArcGIS Pro, ArcGIS Server, ArcGIS Enterprise

  • Doświadczenie pracy z MS Azure, Docker

  • Znajomość design patterns, TDD

  • Doświadczenia w pracy zgodnie z metodyką Agile

To oferujemy

  • Atmosfera pracy – wsparcie kolegów, dzielenie się wiedzą, spotkania i wyjazdy integracyjne

  • Standardy pracy - Esri Polska to wyjątkowa organizacja działająca według wysokich standardów

  • Rozwój - system szkoleń, ścieżki kariery i rozwoju

  • Work-life balance - czas pracy – elastyczny, możliwość pracy zdalnej, dodatkowe dni urlopu wypoczynkowego dla pracujących powyżej 5 lat

  • Benefity - prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny

  • Multisport i ubezpieczenie na życie - możliwość zawarcia umowy na bardzo korzystnych warunkach

  • Wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności, system premiowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Jeżeli chcesz nas poznać zapraszamy do złożenia aplikacji klikając w przycisk „Aplikuj teraz” poniżej.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty, które będą spełniały wymagania formalne. Pozostałym Kandydatom bardzo dziękujemy za zainteresowanie.

Firma Esri Polska powstała w 1995 roku i jest jedynym autoryzowanym polskim dystrybutorem oprogramowania Esri Inc., USA - światowego lidera w tworzeniu oprogramowania systemów informacji geograficznej (GIS). Działalność Esri Polska obejmuje prace związane ze specjalistycznym doradztwem, świadczeniem usług w zakresie projektowania i rozwoju systemów informacji geograficznej, dystrybucją i serwisem oprogramowania oraz szkoleniami.

Przewiń do profilu firmy