Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PYTHON / DJANGO

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     PROGRAMISTA PYTHON / DJANGO

    Miejsce pracy: Warszawa

    TWOJE OBOWIĄZKI

    • Rozwijanie istniejącej aplikacji oraz naprawy błędów
    • Wersjonowanie i aktualizacja poszczególnych modułów / paczek
    • Korzystanie z git, gerrit, jenkins i innych narzędzi programisty
    • Praca w środowisku Docker

    WYMAGANIA

    • Znajomość zagadnień związanych z programowaniem obiektowym
    • Wiedza związana z funkcjonowaniem i architekturą stron i aplikacji internetowych (protokoły i formaty wymiany danych HTTP, JSON/XML, REST API)
    • Znajomość programowania w języku Python
    • Znajomość systemu operacyjnego Linux
    • Znajomości relacyjnych baz danych
    • Umiejętność pracy z repozytorium kodu Git
    • Znajomość frameworka Django
    • Podstawowa znajomość JavaScript
    • Znajomość frameworka js (Angular, React) będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY

    • Pakiety relokacyjne
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
    • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę
    • Profesjonalne szkolenia
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Dofinansowanie do karty MultiSport
    Dołącz do Happy Digital World wysyłając nam swoją kandydaturę za pomocą przycisku: