Oferta pracy

Programista Python/Django

EY (dawniej Ernst & Young)O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Zajmujemy się tworzeniem rozwiązań biznesowych, pracując blisko klientów EY oraz zespołów doradczych. Korzystamy z Pythona (m.in. Django, Pandas, Celery, Redis itp.), narzędzi Microsoft (DevOps, PowerBi, PowerApps oraz chmura Azure). Adresujemy problemy związane z szeroko rozumianym obszarem finansów ale także bezpieczeństwa (IoT/OT).

Programista Python/Django, SAT Technology

Numer ref.: POL001Z1

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Będziesz uczestniczyć w projektach realizowanych dla polskich i globalnych organizacji oraz współpracować blisko z doradcami EY odpowiedzialnymi za realizację projektów biznesowych oraz przedstawicielami klientów. Praca u nas to nie tylko tworzenie i rozwijanie aplikacji, ale możliwość poznania i poszerzenia wiedzy biznesowej dotyczącej finansów, operacji w różnych branżach i cyberbezpieczeństwa.
Możliwe jest także poszerzenie wiedzy o obszary takie jak: Data Science, Big Data, Wizualizacje danych.

Twoje główne zadania

  • Tworzenie i rozwój aplikacji biznesowych z wykorzystaniem języka Python oraz technologii powiązanych (Django, Redis, Celery, PostgreSQL)
  • Wsparcie przy wdrażaniu i dostosowaniu naszych aplikacji do potrzeb konkretnych klientów – zarówno na infrastrukturę klienta oraz w środowiska chmurowe (MS Azure).

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Praca w grupie programistów
  • Innowacyjność
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • W zależności od stanowiska (Junior/Mid/Senior) to 1-2 lata / 2-5/5 w górę dośw. w tworzeniu aplikacji w Django

Docenimy również

  • Umiejętność pracy z klientem
  • Umiejętność pracy w grupie

Pasujesz do nas, jeśli

  • Lubisz ciekawe wyzwania polegające na rozwiązywaniu przypadków i problemów oraz lubisz pracę w większym zespole.

Oferujemy

  • Praca z dowolnego miejsca w kraju
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

About EY

As a global leader in assurance, tax, transaction and advisory services, we’re using the finance products, expertise and systems we’ve developed to build a better working world. That starts with a culture that believes in giving you the training, opportunities and creative freedom to make things better. Whenever you join, however long you stay, the exceptional EY experience lasts a lifetime. And with a commitment to hiring and developing the most passionate people, we’ll make our ambition to be the best employer in our sector.

Ogłoszenie archiwalne