Oferta pracy

  • specjalista (Mid / Regular)

Siennicka 25a

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ICT

  • MV/ML

  • Python

  • C++

  • Git

  • PyCharm

  • Linux

Mile widziane

  • Flask

  • Django

  • Node.js

  • SQLite

  • PostgreSQL

  • Google Cloud Platform

  • AWS

  • CUDA

  • PCL

  • OpenCV

  • TensorFlow

  • PySide

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja nowych algorytmów z zakresu Machine Vision i Machine Learning;

  • Integracja i testowanie wytworzonego oprogramowania;

  • Dbanie o jakość tworzonego kodu;

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej;

  • Raportowanie prac zgodnie z przyjętym procesem wytwarzania oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Dobre umiejętności interpersonalne;

  • Umiejętność jasnego i zwięzłego przekazania informacji;

  • Min. dyplom magistra w zakresie technologii ICT;

  • Min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji MV/ML;

  • Znajomość języków: Python, C++;

  • Doświadczenie w pracy z analizą obrazu;

  • Znajomość narzędzi: Git, PyCharm, Linux;

  • Znajomość i umiejętność zastosowania wzorców projektowych.

  • Podstawowa znajomość frameworków Flask, Django;

  • Znajomość node.js i SQLite/PostgreSQL;

  • Zarządzanie infrastrukturą obliczeniową;

  • Znajomość Google Cloud Platform/AWS.

  • Znajomość bibliotek: CUDA, PCL, OpenCV, TensorFlow, PySide;

To oferujemy

  • Stałą pracę w elastycznym wymiarze godzin;

  • Praca z nowoczesnymi technologiami (roboty 6-osiowe, kamery RGBD, Nvidia Jetson);

  • Możliwość rozwoju i pracy w zaangażowanym zespole;

  • Pracę w małej, intensywnie rozwijającej się firmie;

  • Zróżnicowane wyzwania zarówno od strony programistycznej jak i sprzętowej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Firma Intema specjalizuje się w produkcji prototypowych urządzeń wykonywanych na zamówienie. Naszymi głównymi odbiorcami są zakłady przemysłowe, szpitale i laboratoria. W swoim działaniu opieramy się na zrozumieniu potrzeb klientów i dostarczeniu wartości na każdym etapie tworzenia urządzenia.

Poszukujemy programisty języka Python z umiejętnościami w zakresie Machine Vision i Machine Learning.

Przewiń do profilu firmy