Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Python

Infomex Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML/XHTML

  • Java Script

  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja systemów informatycznych z wykorzystaniem języka programowania Python

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Ścisła współpraca z analitykami i testerami

Nasze wymagania

  • Minimum dwa lata doświadczenia w projektowaniu i programowaniu rozwiązań z wykorzystaniem języka Python

  • Znajomość HTML/XHTML, Java Script

  • Znajomość MySQL, PostgreSQL, umiejętności pracy z relacyjnymi bazami danych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na posługiwanie się dokumentacją techniczną

  • Znajomość i swobodne poruszanie się w środowisku Linux

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność i dokładność

Mile widziane

  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT

  • Doświadczenie w projektowaniu REST’owych API

  • Znajomość zagadnień związanych z HA

  • Chęć stałego rozwoju oraz poszerzania wiedzy.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia i wiedzy

  • Możliwość 100% pracy zdalnej

  • Elastyczną formę współpracy – B2B bądź umowę o pracę

  • Udział w ciekawych, referencyjnych projektach

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy

  • Długoterminową współpracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Nigdy nie byliśmy zdania, że dyplomy i ukończone uczelnie są wyznacznikiem wiedzy. Doświadczenie pokazuje, że najważniejsze są chęć ciągłego uczenia się i pasja. Jeżeli chcesz pracować w gronie pasjonatów – dołącz do nas! Atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczna forma współpracy i wiele więcej – zobacz, co jeszcze możemy Ci zaproponować!

Przewiń do profilu firmy