Ta oferta pracy jest nieaktualna od 320 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Python

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.03.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy najbardziej interaktywną agencją w Polsce i częścią Grupy K2, która zatrudnia obecnie ponad 350 pracowników. Pod jednym dachem gromadzimy absolwentów szkół technicznych, biznesowych, akademii sztuk pięknych, psychologów czy socjologów. Pracujemy razem, wymieniając się doświadczeniami i obserwacjami. Pomagamy naszym klientom wykorzystywać potencjał Internetu i nowych mediów w marketingu, sprzedaży i obsłudze klienta.

Do naszego zespołu w Warszawie szukamy:

Zadania na tym stanowisku:

  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania w języku Python
  • Optymalizajca istniejących rozwiązań
  • Analiza wymagań funkcjonalnych i ocena czasochłonności

Wymagania:

  • Znajomość Pythona
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • Płynne poruszanie się w środowiskach linuksowych
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość frameworka Django
  • Znajomość narzędzi Ansible, Docker, Jenkins, Gitlab i Redmine
  • Umiejętność optymalizacji kodu
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych (pytest)

Oferujemy:

  • Pracę na miejscu w naszym biurze
  • Realny wpływ na kierunek projektu i wykorzystywane narzędzia
  • Współfinansowanie niepublicznej opieki zdrowotnej
  • Współfinansowanie karty Multisport
  • Podwyższanie kwalifikacji w Quake 3 Arena
  • Owocowe środy