Ta oferta pracy jest nieaktualna od 465 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Python

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-03-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy najbardziej interaktywną agencją w Polsce i częścią Grupy K2, która zatrudnia obecnie ponad 350 pracowników. Pod jednym dachem gromadzimy absolwentów szkół technicznych, biznesowych, akademii sztuk pięknych, psychologów czy socjologów. Pracujemy razem, wymieniając się doświadczeniami i obserwacjami. Pomagamy naszym klientom wykorzystywać potencjał Internetu i nowych mediów w marketingu, sprzedaży i obsłudze klienta.

    Do naszego zespołu w Warszawie szukamy:

    Zadania na tym stanowisku:

    • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania w języku Python
    • Optymalizajca istniejących rozwiązań
    • Analiza wymagań funkcjonalnych i ocena czasochłonności

    Wymagania:

    • Znajomość Pythona
    • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
    • Płynne poruszanie się w środowiskach linuksowych
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

    Mile widziane:

    • Znajomość frameworka Django
    • Znajomość narzędzi Ansible, Docker, Jenkins, Gitlab i Redmine
    • Umiejętność optymalizacji kodu
    • Umiejętność pisania testów jednostkowych (pytest)

    Oferujemy:

    • Pracę na miejscu w naszym biurze
    • Realny wpływ na kierunek projektu i wykorzystywane narzędzia
    • Współfinansowanie niepublicznej opieki zdrowotnej
    • Współfinansowanie karty Multisport
    • Podwyższanie kwalifikacji w Quake 3 Arena
    • Owocowe środy