Oferta pracy

Programista Python

Connectis_O firmie

16 500‐18 500 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Git

  • Phyton

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i budowanie systemów związanych z HA, Data Intensive, Big Data

  • Dbanie o jakość dostarczanego oprogramowania – testy, code review, dobre praktyki

  • Praca w zespole scrumowym

  • Praca w nowych technologiach

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy z językiem Python

  • Znajomość Flask lub Starlette, oraz bibliotek: SQLAlchemy lub innego ORM, Requests, Pytest, Boto3

  • Znajomość SQL, Git

  • Umiejętności w zakresie projektowania serwisów lub aplikacji

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i integracyjnych

To oferujemy

  • Możliwość połączenia pracy z biurze z pracą zdalną

  • Biuro we Wrocławiu

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne

  • Proces rekrutacyjny prowadzony zdalnie

  • Indywidualna opieka po stronie Connectis

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy