Oferta pracy

Programista Python z AWS

SII Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Programista Python z AWSNumer ref.: 201130-RKIR0

Poszukujemy programistów Python do realizacji projektów opartych o przetwarzanie danych w chmurze AWS. Celem naszej pracy jest wdrażanie rozwiązań dla jednego z największych koncernów farmaceutycznych na świecie. Wytwarzane przez zespół oprogramowanie wspiera badania kliniczne nad nowymi lekami oraz programy, które pozwalają na produkcję leków w bezpiecznych warunkach. Wspieramy rozwój aplikacji mobilnych i webowych, dostarczamy innowacyjne rozwiązania dla pacjentów, pracujemy nad systemami wspierającymi funkcjonowanie szpitali.

Zakres obowiązków:

  • Dostarczanie rozwiązań w oparciu o projekt architektury AWS
  • Umiejętność adaptacji i modyfikacji projektu architektury w zależności od zmieniających się wymagań klienta
  • Programowanie w architekturze serverless (Lambda, DynamoDB, Glue, SNS, SQS, Step Functions, Athena, API Gateway) oraz w ramach usług zarządzanych (RDS)
  • Tworzenie Infrastruktury jako kodu przy wykorzystaniu Terraform lub Cloud Formation
  • Praca zgodnie z wytycznymi CI/CD
  • Wykorzystanie boto3, Pandas, Pyspark
  • Praca w międzynarodowym, anglojęzycznym zespole (współpraca z równoległymi zespołami w Kanadzie, USA i Indiach)
  • Praca w metodyce Agile, zgodna ze Scrum Guide
  • Minimum dwa lata doświadczenia w roli Programisty Python (doświadczenie z Pyspark jest opcjonalne)
  • Znajomość architektury AWS poparta dwuletnim doświadczeniem komercyjnym
  • Wiedza na temat przetwarzania danych: batch processing, real-time processing
  • Dobra znajomość języka SQL
  • Korzystanie z narzędzi developerskich, GitLab, Jira, LucidChart
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to Work przyznawany od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i międzynarodowych klientów
  • Praca w gronie najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie zaprojektowane, komfortowe biura
  • Prywatna opieka zdrowotna i karta Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu szkoleniach, meetupach czy webinarach

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy