Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Qt/C++

FMCode Marek FloriańczykO firmie

4 000‐7 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Firma zajmuje się tworzeniem systemów z wykorzystaniem frameworka Qt. Aplikacje mobilne, aplikacje serwerowe, Desktop, Embedded. Przy współpracy z innymi podmiotami tworzymy też elektronikę z którą integrują się aplikacje. Przykładowe ukończone projekty:: System do sterowania inteligentnym domem z urządzeniami xComfort i Wago. System do automatycznego pobierania opłat za parkowanie z aplikacją do nawigacji na telefonie na konkretne miejsce parkingowe. System do odtwarzania nagrań lektora w kilkunastu językach, w autokarach wycieczkowych, względem zapisanych współrzędnych GPS. Prostsze systemy: Sarat, Verdeat, iGate - pojedyncza aplikacja mobilna lub w zestawie z aplikacją serwerową. Portfolio: https://fmcode.pl/portfolio

Opis stanowiska:

Programista odpowiedzialny będzie za pisanie aplikacji z wykorzystaniem Qt/QML.

Wymagania:

  • Znajomość frameworka Qt ze szczególnym uwzględnieniem QML
  • Znajomość podstaw instalacji aplikacji na urządzeniach mobilnych.
  • Atutem będzie znajomość frameworka Felgo (V-Play)
  • Atutem będzie znajomość Objective-C, Java
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów Windows i OSX
  • Podstawowym środowiskiem developerskim jest Linux, WIndows lub Mac
  • Mile widziana lista projektów w których kandydat uczestniczył (GitHub GitLab)

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej, spotkania zależnie od potrzeb. Dużo pracujemy na Zoom i Skype

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne