Oferta pracy

Programista R

TRANSITION TECHNOLOGIES-SOFTWARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • R

  • DBI

  • odbc

  • testthat

  • refClass

  • Tidyverse

  • Data.table

Mile widziane

  • C#

  • Entity Framework

  • SQL

  • TSQL

Twój zakres obowiązków

  • Implemetacja określonych zadań w języku R,

  • Tworzenie dokumentacji do tworzonego kodu,

  • Agregacja, przetwarzanie danych,

  • Tworzenie bazy do optymalizatora,

  • Wykonywanie "code review" we współpracy z innymi członkami zespołu,

  • Praca zgodnie z metodyką scrum.

Nasze wymagania

  • Masz min. 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku R (najlepiej w wersji 4.0.0 lub wyższej),

  • Znasz DBI (najlepiej w wersji 1.1.1 lub wyższej),

  • Znasz odbc (najlepiej w wersji 1.3.2 lub wyższej),

  • Znasz testthat (najlepiej wersji 3.0.0 lub wyższej),

  • Znasz refClass,

  • Znasz Tidyverse 1.3.0,

  • Znasz Data.table 1.14.0,

  • Stosujesz zasady programowania obiektowego i clean code.

  • Znajomość C#, Entity framework, sql i TSQL.

To oferujemy

  • Pracę przy prestiżowych projektach, które mają wpływ na życie Polaków,

  • Umowę odpowiedną dla Ciebie: o pracę lub B2B,

  • Elastyczne podejście do pracy: możliwość pracy zdalnej lub w trybie hybrydowym, brak sztywnych godzin,

  • Świetną atmosferę pracy opartą na wzajemnym zaufaniu i pomocy,

  • Możliwości rozwoju zadowodowego w ramach wybranej ścieżki lub technologii,

  • Stałe wsparcie managera,

  • Pracę z biura TTSW lub zdalną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • ekologiczne miejsce pracy

TRANSITION TECHNOLOGIES-SOFTWARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Transition Technologies Software to społeczność ponad 250 utalentowanych specjalistów, zajmujących się dostarczaniem profesjonalnych usług programistycznych i consultingowych. Będąc częścią Grupy Kapitałowej Transition Technologies, zdobyliśmy 30-letnie doświadczenie w branży IT, stając się liderem w produkcji oprogramowania z obszaru gazownictwa, energii i sektora publicznego.

Nasz zespół tworzą pasjonaci i eksperci. Programiści Java, Baz Danych Oracle, .NET, Front-End, Python, specjaliści UI/UX i DevOps oraz testerzy oprogramowania świadczą usługi na najwyższym poziomie. Przyjazne środowisko pracy, rozwój zawodowy, znajomość i wykorzystywanie najnowszych narzędzi oraz technologii, umożliwia nam spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów.

Przewiń do profilu firmy