Oferta pracy

Optidata Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
8 000‐12 000 zł brutto / mies.
kontrakt B2B
9 000‐13 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Rest

  • React.js

  • Vue.js

  • Angular

  • Node.js

  • HTML

  • CSS

  • CI/CD tools

  • JavaScript

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Twoją rolą będzie dostarczanie najwyższej jakości usług i współpraca z zespołami wielofunkcyjnymi, aby zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów oraz ułatwić życie użytkownikom. Nasz zespół znajduje się w Krakowie, ale obecnie 90% zespołu pracuje zdalnie i Ty też tak możesz.

Nasze doświadczenie w różnego rodzaju aplikacjach, pozwala nam zajmować się od rozpoznawania mowy dla robotów po bezpieczną komunikację, po standardowych klientów REST oraz firm z całego świata.

Jako odnoszący sukcesy kandydat z łatwością dostosujesz się do nowych środowisk programistycznych, nauczysz się istniejących produktów, stworzysz niezawodny i łatwy w utrzymaniu kod. Jesteś szczegółowy i lubisz i potrafisz pracować w zespole. Inspiruje Cię innowacyjna technologia cyfrowa i design a UX każdego klienta jest dla Ciebie priorytetem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania produkcyjnego,

  • Dobre zrozumienie zasad inżynierii oprogramowania, testowania i struktur danych,

  • Doświadczenie w tworzeniu wydajnych, niezawodnych aplikacji internetowych przy użyciu REST / GraphQL,

  • Jesteś ekspertem w co najmniej jednym frameworku typu JavaScript, takim jak React.js, Vue.js, Angular; React.js; Node.js,

  • Lubisz i stosujesz zasade czystego i modułowego kodu,

  • Masz doświadczenie i dobry poziom zrozumienia protokołów internetowych, technologii, języków i frameworkow,

  • Posiadasz znajomość języków skryptowych, takich jak PHP, TypeScript lub podobnych,

  • Plynnie pracujesz z HTML5, CSS,

  • Posiadasz znajomość narzędzi CI / CD,

  • Czujesz sie komfortowo w pracy z uzyciem filozofi Agile, takimi jak SCRUM, Kanban lub inne,

  • Lubisz współpracowacj w zespole,

  • Posiadasz dyplom z informatyki i / lub inżynierii komputerowej,

  • Znajomość narzędzi CI / CD.

Podział czasu pracy
60%

Opracowywanie nowych funkcji

20%

Utrzymywanie produktu i poprawa błędów

10%

Wsparcie klientów

5%

Tworzenie dokumentacji wprowadzając zmiany

5%

Spotkania z członkami zespołu

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • product owner
  • project manager
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • TDD

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy integracyjne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienia oraz umowę o pracę

  • Udział w ciekawych i zaawansowanych technologicznie projektach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uwzględniające system premiowy

  • Współpracę z doświadczonym i dynamicznym zespołem

  • Wdrożenie w pracę oraz przeszkolenie z zakresu oferty firmy

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

Optidata Sp. z o.o.

OPTIDATA tworzy własne, skalowalne i łatwe w utrzymaniu oprogramowanie, które wspiera firmy w rozwiązywaniu problemów biznesowych. Nasze rozwiązania budowane są przy użyciu innowacyjnych narzędzi, niezawodnych maszyn i nowatorskich technologii informatycznych od prawie dwóch dekad.

Mamy silne podstawy a w niej doświadczony zespół programistów, konsultantów i inżynierów systemowych oraz rozwijający się dział R&D. Wspólnie gwarantujemy najwyższy poziom usług dla wszystkich klientów.

Przewiń do profilu firmy