Oferta pracy

Programista robotów i sterowników PLC

PROCOM SYSTEM S.A.O firmie

  • Północna 15/19, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PROCOM SYSTEM S.A.

Północna 15/19

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie aplikacji na sterownikach PLC

  • tworzenie aplikacji na kontrolerach robotów przemysłowych

  • tworzenie aplikacji HMI

  • uruchamianie i wdrażanie aplikacji

  • praca z dokumentacją techniczną

  • uczestnictwo w przygotowywaniu ofert techniczno-handlowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: automatyka i robotyka, mechatronika, elektronika)

  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość budowy i programowania sterowników PLC firmy Allen-Bradley, Siemens oraz Mitsubishi Electric lub innych

  • znajomość programowania robotów przemysłowych firmy STAUBLI, KUKA oraz Mitsubishi Electric lub innych

  • znajomość tworzenia aplikacji HMI

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • gotowość do podróży służbowych w Polsce i za granicę (uruchamiania wytworzonej aplikacji)

  • prawo jazdy kat. B, uprawnienia SEP

Mile widziane

  • konfiguracji i uruchamiania systemów wizyjnych

  • znajomość standardów branżowych i doświadczenie w branży automotive, farmaceutycznej lub spożywczej

To oferujemy

  • różnorodną i ciekawą pracę przy wdrażaniu innowacyjnych projektów

  • współpracę z profesjonalnym i kreatywnym zespołem

  • możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w formie prowizji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy firmą od lat liczącą się na rynku automatyki, robotyki i informatyki przemysłowej w Polsce, z sukcesem oferującą kompleksową realizację zadań z dziedziny automatyzacji procesów, instalacji elektrycznych oraz autorskich systemów informatycznych.

Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w firmie sprzyjała twórczej pracy i rozwojowi osobistemu.

Więcej o nas znajdziesz na www.procomsystem.pl

Przewiń do profilu firmy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową realizację zadań w zakresie programowania i uruchamiania aplikacji związanych z automatyką i robotyką.

Czekamy na Twoją aplikację.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i szczegółach dalszego postępowania.

Gwarantujemy pełną poufność nadesłanych zgłoszeń.